Форма входа

Логин:
Пароль:Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Воскресенье, 19.05.2019, 09:51
Приветствую Вас Гость
Днепропетровское региональное общество мануальных терапевтов
Главная | Регистрация | Вход
Главная » 2017 » Апрель » 25 » звернення утфрм
звернення утфрм
13:27

Глибоко шановні члени громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини», колеги- медики, працівники соціальної сфери, усі кому не байдуже здоров’я нашого народу!

Впродовж попередньої неділі в Україні відбулася Генеральна асамблея Європейського товариства фізичної і реабілітаційної медицини. В її роботі прийняли участь 64 делегати із 34 країн Європи – провідні фахівці світу у сфері реабілітаційної медицини! Це була найбільш представницька Генеральна асамблея із попередніх чотирнадцяти! Такого заходу медична спільнота держави не проводила ще жодного разу за часів нашої незалежності! У роботі Генеральної асамблеї прийняли участь делегати від України, члени нашої професійної громадської організації: професори Олександр Владимиров, Віталій Губенко, кандидати медичних наук Володимир Голик, Тетяна Семикопна.

На нашому сайті Ви бачите велику програму Генасамблеї – вона була повністю виконана!

В урочистій залі музею «Духовні скарби України» був підписаний «Меморандум про співпрацю» між Європейським товариством фізичної і реабілітаційної медицини( ESPRM), Секцією та Радою з фізичної реабілітаційної медицини Європейської спілки медичних фахівців (PRM Section and Board of UEMS) та ГО «УТФРМ».

Впродовж перебування на Україні, делегатам Генеральної асамблеї була надане можливість ознайомитись, оглянути визначні пам’ятники столиці України, музеї, духовні скарбниці.

Більшість з делегатів ніколи не були на Україні і усі були вражені величчю та красою столиці України, добротою та щирістю наших людей!

Проведення Генеральної асамблеї провідних фахівців з реабілітації світу в Україні, без сумніву, надасть гарний позитивний поштовх у розбудові фізичної і реабілітаційної медицини у нашій державі на засадах світових стандартів!

І сьогодні, нас членів громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» , переповнюють почуття гордості та задоволення за проведення нами на Україні такої визначної події на високому міжнародному рівні!

Висловлюю щиру подяку за роботу на Генеральній асамблеї колегам : Володимиру Голіку, Наталії Владимировій, Ольгі Юшковській, Віталію Губенко, Тетяні Семикопній, Оксані Гдирі, Алі Ткаліній; команді волонтерів, яку очолювала Олена Фіщенко, усьому трудовому колективу клінічного санаторію «Жовтень»!

Особлива подяка за допомогу Правлінню ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»( Голова Правління - Микола Субота), НМАПО імені П.Л.Шупика( Ректор – академік Юрій Вороненко), добродіям та меценатам Віктору Давиденко, Лесі Макошко, отцю Іоанну, професорам Анатолію Паненко, Ірині Шмаковій, Івану Лемко та багатьом іншим нашим друзям!

 

З глибокою повагою до Вас

 

Голова Правління ГО У Т Ф Р М, професор Олександр Владимиров

 

 

Просмотров: 6861 | Добавил: Shitikov | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2019